Stylowy kinkiet ścienny z abażurkiem ARIKO 121-21649/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Źródło światła | 1 x E14, 40W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażury w kolorze BIAŁYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowy kinkiet ścienny z abażurkiem. Oryginalny kinkiet dedykowany stylowym wnętrzom- jeżeli poszukują Państwo ciekawego oświetlenia do salonu i nie tylko seria ARIKO będzie zdecydowanie warta uwagi.

