Patynowy żyrandol klasyczny AZALIA 615-3/35 3-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm (brak możliwości regulacji) |
| Szerokość | 64 cm (wraz z abażurami) |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze patyny |
| Abażur | o wymiarach średnica 15/20 cm, wysokość 15 cm, wykonane z certyfikowanych materiałów w kolorze 35 BUTELKOWA ZIELEŃ, lub dowolnie wybranym z wzornika kolorów |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Patynowy żyrandol klasyczny. Stylowy żyrandol w klasycznym wydaniu świetny do salonu lub innych eleganckich pomieszczeń. Doda blasku i wyrazistości wnętrzu. Uwagę zwracają na siebie niezwykle piękne zielone abażury, które zostały wykonane z certyfikowanych materiałów.
Paleta kolorów tkanin na abażury


