Piękna lampa wisząca z białymi kloszami KALO 110303/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość 120 cm, wysokość podsufitki 3 cm, szerokość podsufitki 35 cm |
| Szerokość | szerokość 40 cm, średnica klosza 2x 16 cm, 3x 12 cm |
| Źródło światła | 5 x G9 ; maksymalna moc żarówki 12W, źródło światła wymienne |
| Materiał | stal lakierowana w kolorze SATYNOWY ZŁOTY, CZARNY, szklany biały klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Piękna lampa wisząca z białymi kloszami. Stylowa subtelna czarno-złota lampa wisząca z białymi szklanymi kloszami, świetnie sprawdzi się w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. Idealna do zawieszenia w centralnym miejscu w pomieszczeniu.

