Potrójna stylowa lampa wisząca KALO 110304/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość 100 cm, wysokość podsufitki 3 cm, szerokość podsufitki 35 cm |
| Szerokość | szerokość 40 cm, średnica klosza 1x 16 cm, 2x 12 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 ; maksymalna moc żarówki 12W, źródło światła wymienne |
| Materiał | stal lakierowana w kolorze SATYNOWY ZŁOTY, CZARNY, szklany biały klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójna stylowa lampa wisząca. Stylowa subtelna potrójna czarno-złota lampa wisząca z białymi szklanymi kloszami, świetnie sprawdzi się w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. Idealna do zawieszenia w centralnym miejscu w pomieszczeniu.

