Piękna stylowa potrójna lampa wisząca WANS 11848 VA3 MS TR/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY, klosz TRANSPARENT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Piękna stylowa potrójna lampa wisząca. Efektowna lampa dedykowana do eleganckich wnętrz w domu i nie tylko. Żyrandol 3-punktowy w nowoczesnym wydaniu to świetna propozycja i ciekawe wzornictwo sprawdzi się również w pokoju młodzieżowym. Lampa doskonale wygląda zawieszona nad stołem. Seria WANS to wysokiej jakości oświetlenie polskiej produkcji.

