Podwójny żyrandol do salonu WANS 11847 VA2 MS TR/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY, klosz TRANSPARENT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Podwójny żyrandol do salonu. Żyrandol 3-punktowy w nowoczesnym wydaniu to świetna propozycja i ciekawe wzornictwo sprawdzi się w wielu oryginalnych aranżacjach w domu. Lampa doskonale wygląda zawieszona nad stołem. Seria WANS to wysokiej jakości oświetlenie polskiej produkcji.

