Piękny żyrandol do salonu ALDIGA 1O2485 W5 CH/Le 5-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | stalowa konstrukcja CHROMOWANA |
| Abażur | tkaninowy w kolorze SZARYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Piękny żyrandol do salonu w stylu glamour. Model zachwyca wysmakowaną chromowaną konstrukcją oraz nietuzinkowymi tkaninowymi abażurami w kolorze srebrnym. Blasku dodają podłużne kryształki, które pięknie odbijają światło.

