Plafon biało-beżowy z abażurem LINABI 16578/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, 15W LED |
| Materiał | tkanina biało-beżowa, biała blenda |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Plafon biało-beżowy z abażurem to model odpowiedni do salonu, holu lub sypialni. Ze względu na swój oryginalny design i uniwersalną jasną kolorystykę nada się do wielu aranżacji. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski, wykonany niezwykle starannie.

