Biało-beżowa lampa z trzema abażurami LINABI 16575/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | biała metalowa konstrukcja, tkanina biało-beżowa |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Biało-beżowa lampa z trzema abażurami. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze białym połączona z beżowo-białymi abażurkami prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

