Plafon biało-beżowy z abażurem do pokoju LINABI 16577/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | tkanina biało-beżowa, biała blenda |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Plafon biało-beżowy z abażurem do pokoju to model odpowiedni do salonu, holu lub sypialni. Ze względu na swój oryginalny design i uniwersalną jasną kolorystykę nada się do wielu aranżacji. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski, wykonany niezwykle starannie.

