Pojedyncza biało-złota lampa wisząca NORED 14868/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 155 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | biało-złota metalowa konstrukcja |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Pojedyncza biało-złota lampa wisząca. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze białym połączona z ozdobnym złotym tworzywem prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

