Potrójna czarno-złota lampa salonowa NORED 14871/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarno-złota metalowa konstrukcja |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójna czarno-złota lampa salonowa. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z ozdobnym złotym tworzywem prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

