Pojedynczy złoty zwis RATIO 10114/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 8W |
| Materiał | metalowa konstrukcja malowana na kolor ZŁOTY, czarne przewody |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy złoty zwis. Elegancki pojedynczy czarno-złoty zwis świetnie wpasuje się do nowoczesnych wnętrz. Idealny do zawieszenia nad stołem pojedynczo lub w zestawie. Produkt polski.

