Potrójny czarno-złoty zwis do salonu RATIO 10115/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 3 x GU10 max 8W |
| Materiał | metalowa konstrukcja malowana na kolor ZŁOTY, czarne przewody |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójny czarno-złoty zwis do salonu. Stylowa nowoczesna potrójna lampa wisząca w kolorze złotym świetna do salonu i nie tylko. Idealnie doświetli pomieszczenie. Znakomita do zawieszenia nad stołem. Produkt polski.

