Stylowa salonowa lampa wisząca ESERO 133-11510/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Źródło światła | 3 x E14, 40W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażury w kolorze KREMOWYM, kryształy |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowa salonowa lampa wisząca. Oryginalnie zaprojektowana lampa wisząca na ciekawym chromowym stelażu dedykowana stylowym wnętrzom. Pięknie prezentuje się zawieszona w centralnym miejscu w pomieszczeniu. Dodatkową ozdobą żyrandola są mieniące się wiszące kryształki.

