Stylowy żyrandol w czarnym kolorze MARIA CZARNA O3125 W5 CZA/AB/14/Le 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY MAT |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 14 CZARNY lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy żyrandol w czarnym kolorze MARIA CZARNA. Żyrandol ten powstał z myślą o stylowych, i gustownych wnętrzach, pasuje do klasycznych jak i nowoczesnych wystrojów pomieszczeń. Wprowadzi nutę luksusu i nada oszałamiający wygląd w salonie i nie tylko. Model żyrandola niezwykły i ponadczasowy.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


