Klasyczny żyrandol do pokoju 5-płomienny MARIA CZARNA O3125 W5 CZA/1S/01/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY MAT |
| Abażur | 1S montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, w kolorze 01 BIAŁY lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Klasyczny żyrandol do pokoju 5-płomienny MARIA CZARNA. Ten stylowy czarny żyrandol został wykonany i zaprojektowany z polskich komponentów. Jest to klasyczna linia lampy w zestawie z białymi pięknymi abażurami. Idealnie wypełni wnętrze każdego pomieszczenia. Pasuje do jasnych mebli i nie tylko. Żyrandol o nieprzeciętnej urodzie.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


