4-ramienna czarna stylowa lampa wisząca JUTO 16585/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, możliwość samodzielnego skrócenia |
| Szerokość | 85 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, |
| Abażur | w kolorze BEŻOWYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójna biała lampa wisząca to model lampy z serii PAGLE WHITE. Piękne białe uniwersalne abażurki wykończone rattanem prezentują niezwykle ciekawy styl boho. Lampa będzie znakomicie wyglądać w jasnych przestronnych wnętrzach w domu. Dzięki trzem punktom świetlnym odpowiednio rozjaśni pomieszczenie.

