Pojedynczy klasyczny zwis z abażurkiem JUTO 16580/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 160 cm, możliwość samodzielnego skrócenia |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 25W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Abażur | w kolorze BEŻOWYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy klasyczny zwis z abażurkiem to model lampy z serii JUTO, prezentuje niezwykle oryginalny styl boho zwraca uwagę swoim oryginalnym abażurem w uniwersalnym bezowym kolorze. Lampa znakomicie wkomponuje się w oryginalne aranżacje salonu, jadalni czy stylowej sypialni. Idealna do zawieszenia nad stołem pojedynczo lub w zestawie.

