Nowoczesna lampa podłogowa z abażurem JUTO 15569/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 156 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 25W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur w kolorze BEŻOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa z abażurem będzie świetnym dodatkiem do nowocześnie urządzonej sypialni. Efektowny czarny stelaż doda wnętrzu wyrazistości, a beżowy klasyczny abażurek nada w pomieszczeniu ciepłe przytulne światło. Produkt polski, starannie wykonany.

