ABAŻUR do lampy klosz 1S-E14 koronka 8/15 wys 11
Dane techniczne
| Materiał | tkanina w kolorze 27 BIAŁA KORONKA RÓŻE, biała koronkowa tkanina naklejona na przeźroczystą pleksi |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 8/15 cm |
| Typ żarówki | E14 maksymalna moc żarówki 40W |
| Sposób montażu | uchwyt na małą żarówkę E14 |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | do 15 cm |
| MOCOWANIE | na żarówkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | KORONKA |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur do żyrandola z koronki. Abażur w kształcie małego stożka, wysokiej jakości, bardzo starannie wykonany.
Abażurek jest wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką, dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Mocowanie na żarówkę, to często stosowany sposób montażu w przypadku żyrandoli , czy małych lampek nocnych. Abażur wyposażony jest w druciki, które zakłada się bezpośrednio na bańkę żarówki. Poniżej rysunek poglądowy mocowania.
Jeśli obawiasz się problemów z czyszczeniem abażura koniecznie przeczytaj nasze porady - CZYTAJ TUTAJ

