ABAŻUR klosz z tkaniny 1S-E14 róże 8/15 wys 11
Dane techniczne
| Materiał | tkanina w kolorze 16 RÓŻE (tkanina w kolorze ecru w kwiaty, wykończona lamówką |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 8/15 cm |
| Typ żarówki | E14 maksymalna moc żarówki 40W |
| Sposób montażu | uchwyt na małą żarówkę E14 |
| KOLOR | Wielokolorowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | do 15 cm |
| MOCOWANIE | na żarówkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur klosz z tkaniny do lampy w kształcie stożka do lampki stojącej, żyrandola lub kinkietu. Abażur wysokiej jakości, bardzo starannie wykonany.
UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd niż na załączonym zdjęciu. Nie zawsze wszystkie kwiaty widoczne na zdjęciu tkaniny znajdą się na abażurze. Przy zamówieniu dwóch lub więcej abażurów, nie będą one miały identycznego wzoru.
Abażurek jest wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką, dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Mocowanie na żarówkę, to często stosowany sposób montażu w przypadku żyrandoli , czy małych lampek nocnych. Abażur wyposażony jest w druciki, które zakłada się bezpośrednio na bańkę żarówki. Poniżej rysunek poglądowy mocowania.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany tkaniny abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


