Abażur do lampy 40cm stożek z tkaniny 3D 6S E27 20/40 wys 24 CHERRY 005
Dane techniczne
| MATERIAŁ | bawełniana tkanina w w kolorze postarzanej szarości z różowymi kwiatami wiśni od spodu cieniutka pleksi w kolorze SZAMPAŃSKIEGO złota |
| WYSOKOŚĆ | 24 cm |
| SZEROKOŚĆ | 20/40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 (możliwość dokupienia adaptera do żarówki E14); kółko montażowe znajduje się na wysokości 3 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie wyglądał nieco inaczej. |
| KOLOR | Wielokolorowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur do lampy stożek 40cm z przepięknym wzorem kwitnącej wiśni z efektem 3D. Wyjątkowy produkt, ręcznie wykonany z dbałością o detale. Abażur w jakości premium dostępny wyłącznie w naszych sklepach, powstał z pasji do pięknych wnętrz. Beżowo-szare, postarzane tło, a na nim różowe delikatne kwiaty, przepięknie prezentuje się w wyjątkowych wnętrzach zarówno klasycznych jak i nowoczesnych, pasuje do wielu kolorów z akcentami złota. Wnosi do wnętrza styl, elegancję i ciepłe, złote światło.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

