Abażur w róże do lampy stojącej 6S E27 20/40 wys 24 nr PINK FLORAL 004 premium
Dane techniczne
| MATERIAŁ | bawełniana tkanina biała w kwiaty od spodu cieniutka pleksi w kolorze białym |
| WYSOKOŚĆ | 24 cm |
| SZEROKOŚĆ | 20/40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27; kółko montażowe znajduje się na wysokości 2,5 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie wyglądał nieco inaczej. |
| KOLOR | Wielokolorowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur w róże do lampy stojącej lub lampy stołowej z białym wnętrzem. Wyjątkowy produkt, przepiękny, ręcznie wykonany z dbałością o detale. Abażur jakości premium dostępny wyłącznie w naszych sklepach, powstał z pasji do pięknych wnętrz. Przepięknie prezentuje się w wyjątkowych wnętrzach, na tle jasnych kolorów. Wnosi do wnętrza styl, elegancję i ciepło.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

