Duży niebieski abażur do lampy stojącej 8S stożek 22/45 wys 30 VINCENT 001 premium
Dane techniczne
| MATERIAŁ | bawełniana tkanina turkusowa w kwiaty od spodu cieniutka pleksi w kolorze półmatowego złota |
| WYSOKOŚĆ | 30 cm |
| SZEROKOŚĆ | 22/45 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27; kółko montażowe znajduje się na wysokości 3 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie wyglądał nieco inaczej. Nie ma dwóch identycznych abażurów. |
| KOLOR | Niebieski/Granatowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 41-45 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Duży, niebieski abażur do lampy stojącej w kwiaty japońskiej wiśni ze złotym, półmatowym wnętrzem. Wyjątkowy produkt, ręcznie wykonany z importowanej tkaniny, z dbałością o detale. Abażur jakości premium dostępny wyłącznie w naszych sklepach, powstał z pasji do pięknych dodatków. Przepięknie prezentuje się w wyjątkowych wnętrzach, na tle jasnych kolorów z akcentami złota. Wnosi do wnętrza styl, elegancję i ciepłe, złote światło.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

