BOBBI 3 BLACK 1537/3/E oryginalna lampa do pokoju dziecięcego
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | METAL |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa sufitowa wisząca, posiadająca wyjątkowy kształt idealna do pokoju młodzieżowego.

