Biała lampa dziecięca BOBBI 1 WHITE 1538/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METAL |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała lampa dziecięca w nowoczesnym stylu. Pojedynczy zwis z zabawnym "ludzikiem", wspinającym się po kablu spodoba się najmłodszym klientom.

