Nowoczesna biała lampa BOBBI 3 WHITE 1538/3/E 3-płomieniowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | METAL |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna biała lampa do pokoju młodzieżowego. Pomysłowa lampa potrójna z trzema "ludzikami" z pewnością spodoba się młodszym klientom.

