Biała 3-ramienna lampa wisząca OSILO 14712/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 115 cm |
| Szerokość | 118 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | biała metalowa konstrukcja, elementy drewniane |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała 3-ramienna lampa wisząca. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze białym połączona z elementem drewnianym prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

