Lampa podłogowa stojąca z białym kloszem OSILO 15592/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Materiał | elementy drewniane, metal w kolorze białym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa podłogowa stojąca z białym kloszem. Nowoczesna lampa podłogowa sprawdzi się jako uzupełnienie oświetleniowe jasnych przestronnych wnętrz połączonych z drewnem oraz naturalnymi elementami wystroju. Z pewnością zaspokoi gusta wymagających klientów. Bardzo starannie wykonana i zaprojektowana. Produkt polski.

