Pojedyncza czarna lampa wisząca OSILO 14852/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 170 cm |
| Szerokość | 33,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja, elementy drewniane |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedyncza czarna lampa wisząca. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z elementem drewnianym prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

