Biała lampa sufitowa krótka DOMINO O3023 W3 BIA/1S/01/Le 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | 1S o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, sposób montażu: hak, klasa szczelności IP 20 |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała lampa sufitowa krótka. Efektowny krótki żyrandol w modnej stylistyce prowansalskiej. Lampa zwraca uwagę ciekawym kształtem- klasycznym, z odrobiną współczesnej prostoty. Białe żyrandole to obecnie popularny element wystroju- dodają wnętrzu blasku i lekkości.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


