Biały kinkiet z abażurem DOMINO O3010 K1 BIA/1S/01/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | 1S o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Elegancki biały kinkiet z abażurem. Klasyczny kinkiet do jasnej sypialni lub pokoju dziecięcego. Białe lampy dodają wnętrzom blasku i lekkości, są ponadczasowe i pasują do wielu aranżacji. Kinkiet idealnie pasuje do żyrandola DOMINO.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


