Krótki czarny żyrandol DOMINO O3023 W3 CZA/Le 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Mocowanie- hak, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Krótki czarny żyrandol świecznikowy. Efektowna lampa sufitowa przystosowana do niższych pomieszczeń. Żyrandol będzie znakomicie pasował do sypialni czy mniejszego salonu- doda wnętrzu elegancji i szyku. Lampa wysokiej jakości, w całości wyprodukowana w Polsce. Do kompletu polecamy ozdobne żarówki- idealnie podkreślą styl lampy i dodadzą jej uroku.

