Biała lampa wisząca do pokoju FARDO NEW 13192/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm, możliwość samodzielnego skrócenia |
| Szerokość | 33 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 25W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY, |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała lampa wisząca do pokoju to model lampy odpowiedni do stylowego salonu i nie tylko. Lampa w kolorze białym idealna do zawieszenia nad stołem. Pasuje do wielu oryginalnych aranżacji pomieszczeń. Produkt polski.

