Klasyczna biała lampa do jadalni FARDO NEW 16003/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 170 cm, możliwość samodzielnego skrócenia |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 25W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY, |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Klasyczna biała lampa do jadalni to model lampy odpowiedni do przestronnej jasnej jadalni i nie tylko. Lampa w kolorze białym idealna do zawieszenia nad stołem. Pasuje do wielu oryginalnych aranżacji pomieszczeń. Produkt polski.

