Elegancka czarna lampa wisząca FARDO NEW 16006/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 170 cm, możliwość samodzielnego skrócenia |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 25W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancka czarna lampa wisząca to model lampy odpowiedni do przestronnej jadalni i nie tylko. Lampa idealna do zawieszenia nad stołem. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski.

