Biała lampa z kloszem do pokoju IBER 11043/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor biały |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała lampa z kloszem do pokoju. Zwis pojedynczy w nowoczesnym stylu. Metalowa konstrukcja malowana na biało. Minimalistycznie skomponowana lampa która idealnie wpisze się w praktycznie każdy wystrój wnętrza.

