Nowoczesna czarna lampa do jadalni IBER 11042/3/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor czarny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna czarna lampa do jadalni. Potrójna lampa w nowoczesnym stylu. Metalowa konstrukcja malowana na czarno. Minimalistycznie skomponowana lampa która idealnie wpisze się w praktycznie każdy wystrój wnętrza.

