Podwójna biała lampa wisząca IBER 11043/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor biały |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Podwójna biała lampa wisząca. Podwójna lampa w nowoczesnym stylu. Metalowa konstrukcja malowana na biało. Minimalistycznie skomponowana lampa która idealnie wpisze się w praktycznie każdy wystrój wnętrza.

