Biało-srebrny plafon sufitowy EJE TONE 18928/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 11 cm, |
| Szerokość | 9 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biało-srebrny plafon sufitowy. Elegancki mały biały plafon sufitowy pokryty od środka stalą lakierowaną w kolorze srebra będzie niewątpliwą ozdobą oświetleniową salonu, garderoby czy sypialni. Prezentuje minimalistyczną formę, a mimo to z pewnością zwróci uwagę. Model plafonu uniwersalny.

