Modny czarno-złoty plafon EJE TONE 18931/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 11 cm, |
| Szerokość | 9 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modny czarno-złoty plafon. Modny czarno-złoty plafon punktowy świetnie sprawdzi się jako dodatek oświetleniowy a zarazem oryginalna ozdoba w praktycznie każdym stylowym pomieszczeniu. Wprowadzi jasne światło i odpowiedni klimat. Ze względu na swoje rozmiary idealny do zamontowania pojedynczo lub w zestawie. Model unikatowy.

