Mały biały plafon EJE TONE 18925/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 11 cm, |
| Szerokość | 9 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Mały biały plafon. Ten niewielkich rozmiarów biały plafon punktowy świetnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie w wielu pomieszczeniach takich jak przedpokój, garderoba, jadalnia czy salon. Ze względu na swoje rozmiary idealny do zamontowania pojedynczo lub w zestawie z innymi plafonami serii EJE TONE.

