Biało-złoty plafon punktowy SAT 18896/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 12 cm, |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biało-złoty plafon punktowy. Przyciągający uwagę mały plafon punktowy typu SPOT wykonany ze stali lakierowanej w kolorze biało-złotym wygląda niezwykle gustownie i unikatowo. Urozmaici swoim wyglądem niejedno stylowe wnętrze. Ze względu na swoje rozmiary idealny do zamontowania pojedynczo lub w zestawie z innymi plafonami punktowymi serii SAT.

