Biały plafon punktowy SAT 18895/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 12 cm, |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały plafon punktowy. Ten niewielkich rozmiarów biały plafon punktowy typu SPOT świetnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie w przedpokoju, garderobie czy salonie. Ze względu na swoje rozmiary idealny do zamontowania pojedynczo lub w zestawie.

