Czarny plafon punktowy SAT 18900/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 12 cm, |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny plafon punktowy. Niewielkich rozmiarów czarny plafon punktowy typu SPOT będzie świetnym dodatkiem jako dodatkowe oświetlenie w przedpokoju, garderobie czy salonie. Ze względu na swoje rozmiary idealny do zamontowania pojedynczo lub w zestawie z innymi plafonami punktowymi serii SAT.

