Biały kinkiet do sypialni HARTIL FE/H1ARTSVILLE1/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 19,4 cm |
| Szerokość | 11,4 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY PRZECIERANY/ BUK |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Subtelny biały kinkiet do sypialni, bardzo efektowny i starannie wykonany. Delikatna lampa na ścianę w klasycznym stylu inspirowana amerykańską prowincją. Ten piękny kinkiet świecznikowy wspaniale komponuje się z wystrojem wnętrza utrzymanym w jasnej tonacji. Lampa specjalnie sprowadzana z Wielkiej Brytanii, luksusowo wykonana.

