Biały żyrandol do salonu HARTIL FE/H1ARTSVILLE5/EL 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 77,5 cm, maksymalna: 230 cm |
| Szerokość | 56,8 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY PRZECIERANY/ BUK |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Piękny biały żyrandol do salonu. Bardzo efektowna lampa, wyróżniająca się subtelnym kształtem. Projektanci tej niezwykłej serii oświetlenia inspirowali się kolonialnym stylem amerykańskich domostw i farm. Połączenie bieli i koloru bukowego drewna świetnie komponuje się z wnętrzami w jasnej kolorystyce, te ciekawe lampy świetnie komponują się z modnymi aranżacjami prowansalskimi i stylem shabby chic. Lampy HARTIL sprowadzamy aż z Wielkiej Brytanii, wyróżnia je luksusowa jakość i ponadczasowe wzornictwo.

