Biały żyrandol świecznikowy HARTIL FE/H1ARTSVILLE3/EL 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 59,7 cm, maksymalna: 212 cm |
| Szerokość | 41,9 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY PRZECIERANY/ BUK |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Elegancki biały żyrandol świecznikowy inspirowany stylem amerykańskiej prowincji. Niewielka, 3-ramienna lampa zwraca uwagę subtelnym kształtem, będzie idealna do mniejszych pomieszczeń, pastelowych sypialni, pokoików dziecięcych, mniejszych salonów. Uwagę zwraca ciekawe połączenie kolorów- przecierana biel i odcień bukowego drewna. Lampa wyróżnia się wysoką jakością, została wykonana z dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół, z pewnością będą Państwo zadowoleni.

