Biały kinkiet nowoczesny EJE WHITE S 15654/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | odległość od ściany 21 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały kinkiet nowoczesny wyróżnia się przemyślanym wzornictwem i jakością wykonania. Lampa ścienna z regulacją kąta padania światła jest praktycznym dodatkiem do wielu aranżacji. Kinkiet EJE świetnie podkreśli nowoczesny wystrój wnętrza.

